DSC01539

Njoftim

Ju njoftojmë se me datën 17.12.2015 Reprezentacioni i Kosovës me kategoritë e vjetra me përbërje:

1. Venesa Gjurkaj

2. Adea Kollqaku

3. Dardan Pupovci

4. Euron Burri

5. Sehar Gjurkaj – trener

6. Muhamet Dreshaj – udhëheqës i rrugës

 

Udhëton në Turqi ku do të marrin pjesë në dy gara të organizuara nga Federata e Turqis të cilat poentohen nga FIS-i. e ato janë:

1. Pallondoken Kup në Erzurum dhe

2. Sarikamis Kup në Kars

Udhëtimi bëhet me datë 17.12.2015 në ora 09.00 nga Aeroporti Adem Jashari dhe kthimi me datë 24.12.2015 në ora 20.00.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *